انتخاب زبان

ظرفیت روزانه تولید سیمان شرکت هلال 3،300 تن در روز می باشد.

شرکت بین المللی توسعه گستر هلال خاورمیانه، یک شرکت خصوصی است که کارخانه تولید سیمان در شهر مارگون، در استان کهگیلویه و بویر احمد در جنوب غربی ایران را راه اندازی نموده است. کارخانه ما سازنده سیمان پرتلند مدرن و پیشرفته خاکستری و کلینکر با ظرفیت تولید روزانه 3300 تن در روز است که در خدمت بازار منطقه است.

Hilal's daily production capacity caps 3,300 tons per day

این کارخانه بوسیله ماشین آلاتی با تکنولوژی پیشرفته عرضه شده توسط چند شرکت بین المللی از جمله Hazemag، PFEIFFER، KHD ، IBAU ، Haver&Boecker ، Siemens از کشور آلمان، همچنین شرکت های Elin و Cemtech از کشور استرالیا و Bedeschi از کشور ایتالیا و نیز تامین کنندگان محلی تامین شده است. خط تولید و ساختمان های اداری این کارخانه واقع در زمینی به مساحت 550,000 (مترمربع) می باشند که شامل معدنی به مساحت حدود 6 میلیون متر مربع که مستقیماً در کنار زمین کارخانه واقع شده است می باشد. این معدن غنی از مواد تشکیل تشکیل دهنده سیمان با بالاترین کیفیت لازم را دارا می باشد.

کارخانه با یک شرکت حمل و نقل تکمیل شده است که میتواند تمامی پشتیبانی لجستیک حمل و نقل محصولات را برای رساندن آن به مشتریانمان را به تمامی نقاط فروش و بنادر مختلف و به طور مستقیم به انجام رساند.